top of page

Bytová show – výstava, která má tradici a zvuk.

O tom svědčí její dvaadvacetiletá historie. Je to výstava s bohatými zkušenostmi a velmi dobrým renomé. Za tu dobu se zařadila mezi významné výstavy v České republice a stala se největší v regionu východních Čech. Je to hlavně zásluhou vystavovatelů, kteří ji zdobí svými expozicemi. Od 9. do 12. listopadu na výstavě Bytová show v Hradci Králové uvidíte všechny nejdůležitější obchodní a výrobní firmy z regionu východních Čech, ale i z celé ČR a zahraničí. Je to výstava, kde mají návštěvníci šanci zhlédnout širokou nabídku nejen sedacích souprav, ale v letošním roce jsou zde i nové expozice kuchyní nebo ložnicových sestav.

Nebude chybět ani kvalitní nábytek, zakázková výroba, osvětlení, stylový nábytek, bytové doplňky, technické novinky do interiéru atd. Oblíbenou službou je poradna bytového architekta zdarma pro zájemce z řad návštěvníků Bytové show. Letos budou připraveni 3 nezávislí bytoví architekti, kteří se s vámi zamyslí nad vašimi konkrétními problémy při realizaci bydlení. Velký zájem je i o odborné přednášky, které jsou také zdarma.


Každoročně je plný přednáškový sál. Po delší době nás navštíví jedna z nejžádanějších designérek v ČR Ing. Iva Lukšová, designérka, která se stala jednou z nejoblíbenějších v pořadu ČT Bydlení je hra. Bude k nám vážit cestu až z Ostravy s přednáškou na téma „Vytápění pomocí krbů, kamen v domech a bytech. Těšit se na ni můžete ve čtvrtek 9. 11. od 16.30 hod. Další z nejlepších a nejžádanějších designérů z našeho kraje jsou Ing. Luděk Jekl a Ing. Jan Opitz. Tito designéři a pedagogové na SUPŠ HNN v Hradci Králové si připravili přednášku „Co může nabídnout obývací pokoj“. Vystoupí s ní v pátek 10. 11. od 16.30 hod.


Jejich přednášky bývají velice zajímavé nejen proto, že vaši pozornost udrží dva zajímaví a mladí designéři, ale i propracovaností a fotografickými ukázkami interiérů. V sobotu 11. 11. v 11.00 hod. vás čeká otvírání Svatomartinských vín. V sobotu můžete ještě navštívit přednášku „Moderní trendy vytápění“ ve 14.00 hod. Výkonné, úsporné, zdravé, designové to vše je infra vytápění.

Bydlet ve svém a po svém budou lidé chtít neustále, mladší i starší, a budou chtít bydlet útulně, kvalitně a zdravě. Inspiraci k tomuto cíli najdou návštěvníci na výstavě Bytová show, kde se budou moci seznámit s materiály pro výrobu, různými styly a trendy v bydlení. Je to jedinečná příležitost porovnat ceny a kvalitu přímo u výrobců a dobrých obchodních firem. Prodaná výstavní plocha přes 2.000 m2 dosahuje maximální možné kapacity prostor Kongresového a výstavního centra Aldis. Nemusíte složitě vyhledávat informace a kontakty, na výstavě Bytová show máte jedinečnou možnost se inspirovat a najít to nejlepší. DOPROVODNÝ PROGRAM PORADNA BYTOVÉHO ARCHITEKTA ZDARMA: V průběhu výstavy jsou k dispozici nezávislí architekti, kteří vám poradí s uspořádáním interiéru. V letošním roce budou připraveni 3 bytoví architekti řešit vaše otázky. Pro tuto službu je vhodné vzít si s sebou na výstavu plánek bytu, pokoje nebo půdorys domu.

PŘEDNÁŠKY ZDARMA: Čtvrtek 9. 11., 16.30 hod. VYTÁPĚNÍ POMOCÍ KRBŮ, KAMEN V DOMECH, BYTECH NOVOSTAVBÁCH A CHALUPÁCH Ing. Iva Lukšová, Ph.D., designérka, odborník na realizaci interiérů, známá z pořadu Bydlení je hra  Návrhy krbů v moderním interiéru na chalupě  Krby, kamna, pece, sporáky  Rekonstrukce, co se starým krbem NÁVRHY INTERIÉRŮ  Navrhování pomocí 3D software  Jak vzniká projekt interiéru  Co umí vizualizace prostoru a její nové využití např. home staging PÁTEK 10. 11., 16.30 hod. CO MŮŽE NABÍDNOUT OBÝVACÍ POKOJ Ing. Luděk Jekl, Ing. Jan Opitz, designéři, pedagogové na Střední uměleckoprůmyslové škole HNN v Hradci Králové  Funkce obývacího pokoje včera dnes a zítra  Současné modely dispozic, varianty a jejich klady i zápory  Nové možnosti materiálové skladby a barevných kombinací  Dnešní technika v obývacích pokojích Sobota 11. 11., 14.00 hod. MODERNÍ TRENDY VYTÁPĚNÍ Bohuslav Březina, XENYLLA s.r.o.  Výkonné, úsporné, zdravé, designové….  To vše je infravytápění CÍL VÝSTAVY Jedná se o ojedinělou přehlídku interiérů v našem regionu. O tuto výstavu je velký zájem jak ze strany vystavovatelů, tak i návštěvníků. Je zde možnost zhlédnout širokou přehlídku výrobců a nabídku obchodních firem. Zároveň jsou předváděny novinky a módní trendy. Na této výstavě se setkáte přímo s výrobci a architekty, kteří vám podají informace opravdu z té první ruky. Ing.


Karmen Kebortová, vedoucí projektu


Největší výstava bytového interiéru v Královéhradeckém kraji BYTOVÁ SHOW 2017 22. výstava nábytku, interiérů a bytových doplňků

datum konání: 9. - 12. 11. 2017

místo konání: Hradec Králové, kongresové a výstavní centrum Aldis výstavní

plocha celková hrubá: 4.500 m 2

výstavní plocha čistá: 2.046 m2

počet vystavovatelů: 103

otevřeno: 9. - 11. 11. 2017, 10.00 – 18.00 hod., 12. 11. 2017, 10.00 – 16.00 hod.

vstupné: 60,- Kč, děti a ZTP zdarma

pořádá: Ing. Karmen Kebortová – Empresa výstavy, mobil: 773 603 995 www.bytovashow.cz

30 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page