top of page

Více než pracovní desky: Řešení nejen pro kuchyně

Aktualizováno: 14. 12. 2018

Role kuchyně se mění s rostoucí popularitou otevřených obývacích prostor a kuchyňských ostrůvků. Kuchyň už není jen místem pro vaření, ale je také místem pro práci a hraní - je srdcem každého domova. Návrh každé kuchyně začíná výběrem pracovní desky.

Kolekce pracovních desek EGGER zohledňuje nejnovější trendy moderní kuchyně. Výhodou je také snadná kombinace s dalšími prvky nábytku v místnosti a tím i svoboda výběru při vytváření návrhů.

Příjemné na dotek

Suky a praskliny s výraznou strukturou dřevodekorů nebo dekory se vzhledem kamene a keramiky jsou dokonalé reporodukce.

Povrchová struktura každého dekoru je zvolena tak, aby navozovala na pohled i na dotek reálný pocit.

Skutečný vzhled dřeva

Dekory v povrchových strukturách Feelwood elegantně napodobují realný vzhled a estetické vlastnosti dřeva. Sladěné čelní hrany v dekorech Feelwood navozují dojem uříznutého dřeva a přidávají pracovním deskám na autentičnosti.

Důležitost detailu

Všechny hrany EGGER jsou dokonale sladěny s ohledem na barvu, strukturu a stupeň lesku dekoru. Plastové hrany ABS jsou dostupné ve všech dekorech z EGGER kolekce dekorativních materiálů.

Jednotný vzhled

S dekory pracovních desek sladěné zádové desky a těsnící lišty dotvářejí čistý moderní design, a navíc je lze velmi snadno udržovat. To jim zaručuje dlouhotrvající vysoce hodnotný vzhled a delší životnost.


63 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentare


bottom of page