top of page
LOGO SMARTDESIGN 1.png

SMART DESIGN nabízí kompletní řešení pro bytové interiéry a kancelářské budovy v oblasti dodávek kvalitního a moderního nábytku. Zabýváme se výrobou nábytku na zakázku dle potřeb a přání našich zákazníků. V naší nabídce najdete KUCHYNĚ A SPOTŘEBIČE BAUMATIC, OBÝVACÍ NÁBYTEK, VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ, STOLY A STOLKY, KOMODY, KNIHOVNY, KOUPELNY, LOŽNICE, MATRACE PURTEX, LAMELOVÉ ROŠTY A KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK. Zařídíme a vybavíme Váš rodinný dům či byt, od návrhu ve 3D, výrobu až po dopravu a montáž.

Thermopal.svg.png
RAL.png
puretex.png
franke.png
kronospan.jpg
hettich-logo.png
egger.png
SIEMENS_edited.jpg

PURTEX

Společnost PURTEX s.r.o., založená v roce 1995, je předním českým výrobcem roštů a klinicky hodnocených matrací , pojeného lehčeného polyurethanu (včetně RE VISCO), viscoelastických výrobků a zpracovatelem polyurethanové pěny. 

THERMOPAL

Společnost THERMOPAL (Německo) vyrábí laminátové desky nejvyšší kvality, které mají velmi odolný povrch. THERMOPAL nám poskytuje více než 140 různých dekorů s výjimečnými vlastnostmi: teplo, ohýbání, alkálie a odolnost vůči kyselinám. Také THERMOPAL nabízí široký výběr víceúčelových desek: mimořádně lehký, nehořlavý, ohnivzdorný, odolný proti vlhkosti a podobně. Vysoká kvalita výrobků THERMOPAL je garantována standardem kvality ISO 9001.

FRANKE

Současné moderní kuchyně neslouží jen k vaření. Jsou určeny k životu. Od rána do noci a od snídaně po večeři - život se odehrává v kuchyni. Takže ať je čas na svačinu nebo na oslavu, můžete svou kuchyni využívat zcela novými způsoby.

HETTICH

Oborem a vášní pro firmu Hettich je technika pro nábytek - Technik für Möbel. Jejich výrobky udávají měřítka pro funkčnost, kvalitu a komfort nábytku. Značka Hettich znamená silné partnerství s průmyslovými výrobci nábytku a bílého zboží, s distributory kování a s truhláři, stejně jako s obchodními domy pro kutily Do-It-Yourself.

EGGER

Pod zastřešující značkou EGGER sdružujeme obsáhlé spektrum výrobků pro výrobu nábytku a výstavbu interiérů, konstrukční dřevostavby, jakož i pro podlahy.

KRONOSPAN

Kolekce pracovních desek

Jsou vyráběny podle přísných standardů ve velké škále vzorů, jedinečně vybíraných tak, aby vyhovovaly celosvětovým potřebám interiérového designu. Naše pracovní desky jsou citlivě sladěny s profily pro perfektní vzhled Vaší kuchyně, kanceláře nebo obchodu.

BOSCH

Tak stylově vám ještě nikdo nenavařil

Serie 8 vám nabízí kromě klasické varianty v ušlechtilé oceli i nadčasové verze s barevným sklem Polar bílá a Vulkan černá. Díky perfektnímu propojení skla a kovu lze integrovat tyto spotřebiče harmonicky téměř do každé kuchyně a lze je velmi snadno čistit. Nejlepší předpoklad toho, že se na svoji kuchyň nebudete moci nikdy dosyta vynadívat.

SIEMENS

DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE

  • Domácí spotřebiče Siemens, kde se snoubí pokrokové materiály, uhlazené linie a geometrické tvary, aby vytvořily propracovaný a čistý jazyk designu. Uvádíme vás do života plného nekonečných možností.

KONTAKT 

sMARTDESIGN.png

ADRESA SPOLEČNOSTI

Vánková 898/15, 181 00 
Praha 8 – Čimice
(pouze pro zasílání korespondence)

POKUD MÁTE JAKÉKOLIV OTÁZKY, KONTAKTUJTE NÁS. RÁDI VÁM NA VŠE ODPOVÍME.

Email: info@smartdesign.cz

Tel: +420 777 939 378

www.smartdesign.cz

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey G+ Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon
LOGO SMARTDESIGN C.png

Neváhejte nás oslovit s Vaší poptávkou.
Danel Kábr, majitel společnosti

Success! Message received.

bottom of page